Kujunenud majandussituatsioonis on muutunud eriti aktuaalseks küsimused mis seonduvad maksejõuetusmenetlusega – saneerimis-, pankrotimenetlusega, võlgade ümberkujundamise menetlusega.

Pankrotiõigus ja pankroti-ja likvideerimismenetlus on Advokaadibüroo Heringson GLO üks olulisemaid tegevusvaldkondi. Liites nii juriidilise kui majandusliku kogemuse ning mõtlemise, saame olla võimalike probleemide lahendamisel topelt kasulikud ning efektiivsed.

Pankrot ei pruugi ei võlgniku ega võlausaldaja jaoks olla tingimata ummikseis, vaid võib olla ka lahendus – mitte hea lahendus, kuid siiski lahendus. Pankrotipesades on sageli ressursse, mis oskuslikul menetlemisel võivad rahuldada võlausaldajate nõudeid ning kuigi praktikas pole see tavaline, ei ole võimatu ka võlgniku ettevõtte tervendamine selles leiduvat ressurssi mõistlikult rakendades.

Meie advokaatidel on pikaajaline kogemus nii võlausaldajate kui võlgnike esindamisel pankrotimenetluses. Lisaks nõustame kliente nii saneerimis-, võlgade ümberkujundamine- kui ka likvideerimismenetluse kõigis etappides.

Kui ülaltoodu ei haaku täpselt Teie murega, ärge kahelge meiega ühendust võtmast. Vaid oma probleemi täpselt meile kirjeldades saame otsustada, kuidas saame Teid parimal viisil aidata.