Advokaadibüroo Heringson GLO OÜ | Järvevana tee 9, 11314 TALLINN, Eesti | tel: (+ 372) 6 108 108 | e-mail: info@heringson.ee

Meist

Meist2024-04-16T20:58:50+03:00

Advokaadibüroo Heringson GLO

Advokaadibüroo Heringson GLO on kaasaegne advokaadibüroo, mis pakub oma klientidele teenuseid nii tsiviil-, haldus,- kui kriminaalõiguses olles pädev kõigis loetud menetlustes kaitsma parimal viisil klientide huve. Kandes väärikalt advokaadikutse põliseid väärtusi globaalses õiguskeskkonnas on meie märksõnadeks avatus, innovatiivsus ja areng.

Meie peamised töösuunad on kajastatud tegevusvaldkondade rubriigis. Advokaadibüroo Heringson GLO advokaatide kogemust arvestades võime rõhutatult tuua esile esindamise kohtuvaidlustes ning suutlikkuse teenindada kliente ka finants-majanduslikke süvateadmisi nõudva töö tegemisel. Eelkõige just märgitud eesmärki silmas pidades pakub meie advokaadibüroole tugiteenuseid Heringson Advisory OÜ, kes tegeleb lisaks raamatupidamisteenustele ka mitteõigusalase ärinõustamise, maksukonsultatsioonide ja finantsnõustamisega. Vastavaid teenuseid pakub Heringson Advisory OÜ osaliselt ka Soome Vabariigis.

Arvestades õiguslike suhete ja probleemide keerukust, ei pruugi just Teid huvitav küsimus olla liigitatav mõne esile toodud märksõna alla. Sellisel juhul palume meid oma konkreetsest probleemist teavitada, mille järel saame otsustada ülesande vastuvõtmise.

Tänu oma partnerbüroodele Lätis, Leedus, Valgevenes ja Austrias suudab Advokaadibüroo Heringson GLO aidata oma kliente probleemide lahendamisel üle terve Baltikumi tehes samal ajal koostööd õigusala asjatundjatega ka mujal maailmas. Büroo personali kogemustele tuginedes saame kliente nõustada näiteks samuti õigusküsimustes, mis puudutavad Soome Vabariiki.