USA kohtunik ja filosoof Billings Learned Hand (27. jaanuar 1872. a – 18. august 1961. a) on öelnud: „Ei ole midagi sündsusetut oma tegevuse korraldamises viisil, et maksta võimalikult vähe makse. Kõik teevad nii, nii rikkad kui ka vaesed, ning nad teevad õigesti. Kellelgi ei ole kohustust maksta rohkem, kui seadus nõuab; maksud on pealesunnitud koormised, mitte vabatahtlikud toetused!“ Sageli lähevad aga maksumaksja ja maksuhalduri arvamused seaduse tõlgendamisest ning seadusega ettenähtud õiguspärasest maksu suurusest lahku ning sellisel juhul tuleb õiguslikke eriteadmisi kasutades asuda analüüsima, kellel vastavas küsimuses õigus on.

Advokaadibüroo Heringson GLO advokaadid on nõustanud ja esindanud kliente erinevates maksuvaidlustes (seonduvalt näiteks käibemaksu või tulumaksu määramistega) nii vaiete esitamisel kui kohtumenetlustes ning andnud hinnanguid maksuhalduri positsioonidele. Omandatud praktilised kogemused ja õiguslik ettevalmistus lubab meile pakkuda maksunõustamist viisil, et klient saab saavutada oma eesmärke kõiki maksuõiguse nõudeid järgides, kuid samas kasutades maksuefektiivseid ja optimaalseid lahendusi.

Kui ülaltoodu ei haaku täpselt Teie murega, ärge kahelge meiega ühendust võtmast. Vaid oma probleemi täpselt meile kirjeldades saame otsustada, kuidas saame Teid parimal viisil aidata.