Mitte üksnes isikute käega katsutav ja materiaalne vara ei vaja kaitset – kaitsta on vaja ka enda intellektuaalset omandit ning see vajadus on tänasel hetkel arvestades infotehnoloogilisi arenguid suurem kui kunagi varem. Kaitsta on vaja klassikalises mõttes patente, kaubamärke, jne kuid ka lihtsalt häid ideid, millele eelmärgitud kaitset pole võimalik saada. Oluliseks intellektuaalse omandi vaidluste kasvulavaks on saanud Internetiga seonduv – näiteks domeeninimed.

Advokaadibüroo Heringson GLO advokaatidel on mitmeid olulisi kogemusi klientide esindamisel intellektuaalse omandiga seotud vaidlustes. Näiteks advokaadibüroo partner Enno Heringson esindas edukalt tuntud Saksa sportautode tootjat Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG-d domeeniga www.porsche.ee seotud vaidluses ning tagas selle kasutusõiguse kliendi poolt soovitud ametlikule edasimüüjale. Kliendile parima tulemuse saavutamiseks teeb meie advokaadibüroo koostööd patendibüroodes töötavate spetsialistidega.

Kui ülaltoodu ei haaku täpselt Teie murega, ärge kahelge meiega ühendust võtmast. Vaid oma probleemi täpselt meile kirjeldades saame otsustada, kuidas saame Teid parimal viisil aidata.