Advokaadibüroo Heringson GLO OÜ | Järvevana tee 9, 11314 TALLINN, Eesti | tel: (+ 372) 6 108 108 | e-mail: info@heringson.ee

Äriühingu- ja majandusõigus

Äriühingu- ja majandusõigus2018-11-07T10:20:31+02:00

Mitmed äriühingud on valinud Advokaadibüroo Heringson GLO oma igapäevaseks partneriks, kes teostab äriühingute korporatiivnõustamist äärmiselt erinevates küsimuse – sageli on vastused vaid ühe telefonikõne kaugusel, mis ei eelda tavapärast aja kokkuleppimist ja kohtumist. Aeg on aga ressurss, mis on pöördumatu. Lisaks korporatiivnõustamisele ning igapäevaste probleemide lahendamisele on Advokaadibüroo Heringson GLO loomulikult abiks osade ja aktsiate võõrandamisel ning osanike ja aktsionäride vahelistes vaidlustes.

Nii pankrotimenetluse raames kui selle väliselt nõustame kliente ka juhtkonna vastutusega seonduvates küsimustes – kuigi üldjuhul ilma otsese käenduslepinguta juhatuse liige ei vastuta äriühingute võlausaldajate ees, siis teatavatel juhtudel on see siiski võimalik.

Kui ülaltoodu ei haaku täpselt Teie murega, ärge kahelge meiega ühendust võtmast. Vaid oma probleemi täpselt meile kirjeldades saame otsustada, kuidas saame Teid parimal viisil aidata.