Pankrotiinfo
Bert suur

Bert-Erik Saluveer

Nõunik (Advisory)
Email: bert-erik@heringson.ee
Tel: + 372 6 485 836

Bert-Erik Saluveer on Heringson Advisory nõunik äriühingu- ja majandusõiguse valdkonnas ning piiriülese tegevuse maksustamise küsimustes.

Bert-Erik on üle 10 aasta nõustanud kliente äri-, finants- ja maksualastes küsimustes. Ta on aidanud välismaistel ettevõtetel alustada tegevust Eestis ning Eesti ettevõtetel laiendada oma tegevust välisriikidesse. Bert-Erik on nõustanud kliente piiriülese tegevuse korraldamisel ja püsiva tegevuskohaga seotud maksuaspektides ning tulemuslikult esindanud kliente püsiva tegevuskoha moodustumist puudutavates vaidlustes.

Bert-Erik on eelnevalt töötanud suure neliku audiitorbüroo ärikonsultatsioonide valdkonna konsultandina nõustades Eesti juhtivaid ettevõtteid tegevuste parendamisel ning sisekontrollisüsteemi tugevdamisel. Meeskonna liikmena on Bert-Erik osalenud mitmete mahukate erikontrollide läbiviimisel ning pettuste uurimisel.

Bert-Erik on atesteeritud siseaudiitor. Lisaks nõuniku rollile Heringson Advisorys töötab ta Eesti ühe suurima transpordi- ja logistikaettevõtte siseaudiitorina.

Haridus:

2011 – …        Tallinna Tehnikaülikool, ärirahandus ja majandusarvestus
2007 – 2010    EBS, ettevõtlus

Keeled:

eesti, inglise, soome

Liikmelisus:

Rahvusvaheline Siseaudiitorite Ühing

Eesti Siseaudiitorite Ühing