Pankrotiinfo
uudised ja sündmused

Advokaadibüroo Heringson GLO pühadetervitus

// Uudised, // sirle Bookmark and Share

Head kliendid, koostööpartnerid ja kolleegid,

nagu juba traditsiooniks saanud, otsustasime teile ka sel aastal nii paberkandjal, kui ka elektroonilised jõulukaardid saatmata jätta. Jätame seega tegemata seonduvad disaini- ja postitamise kulud, ning valmistame hoopis omapoolse toetuse näol jõulurõõmu ränga õnnetuse üle elanud noorele naisele Rowena Kleimannile.

Toetasime teda läbi MTÜ Usun Headusesse, mille poolt tänavu korraldatud Tõrva heategevuskontserdi tulu otsustati samuti suunata just Rowena toetuseks.

Rowena elu muutus pöördumatult mullu kevadel. Kui ta lasteaeda nooremale lapsele järele sõitis, põrkas tema auto kokku veokiga, mille juht oli politsei väitel roolis tukastanud. Sõiduautot juhtinud 28aastane Rowena toimetati Rakvere haiglasse. Avarii tagajärjed olid rängad, naine paigutati määramata ajaks Tallinnasse hooldusravihaiglasse. Ema leidis tütre äärmiselt viletsast seisukorrast ning sealsamas sündis otsus Rowena haiglast ära võtta. Rowena ema Marika tõi tütre lapsepõlvekoju Helme vallas Holdre külas, kuigi tal puudus igasugune kogemus voodihaige hooldamisel. See-eest oli tubli annus tahet koos emaarmastusega.

Heategevuskampaaniaga tahab MTÜ Usun Headusesse koguda summa, mis oleks Rowenale materiaalseks toeks. Teisalt annab abivajajale jõudu teadmine, et ta ei ole murega üksi. Kampaania korraldajad loodavad, et suudavad tuua jõuluime ka Rowena peresse – et Rowena saaks kinkida naeratuse oma kahele väikesele lapsele, kes elavad praegu isa juures.

Toetada saab ka pangaülekandega MTÜ Usun Headusesse arvelduskontole EE362200221053835179, selgitusega «Rowena toetuseks».

Meil on hea meel, et saime Rowenale ja tema perele omalt poolt toeks olla ja usume, et teiegi jagate seda rõõmu!

Advokaadibüroo Heringson GLO soovib kõigile südamlikku jõuluaega ja meeleolukat aastavahetust!

http://www.valgamaalane.ee/3017079/rowena-pere-ootab-jouluimet