Pankrotiinfo
uudised ja sündmused

Advokaadibüroo Ahas & Heringson GLO jõulutervitus

// Uudised, // Heringson Bookmark and Share

Advokaadibüroo Ahas & Heringson GLO soovib kõigile rahulikke jõulupühi ja meeleolukat aastavahetust! Ka sellel aastal otsustasime, et me ei kuluta raha postkaartidele ja postikulule ega veebikaardi kujundusele. Selle asemel toetame ühte väikest Valgamaa tüdrukut, kelle elu on alanud raskustega, mida mitte keegi ei tohiks läbi elada. Viktoria Viira sündis pere seitsmenda lapsena õlapõimiku vigastusega. Lisaks sellele, et lapsel sai sünnitusel viga õlaliiges, olid tal hingamis- ja neelamisraskused. Ta vajas elustamist, sest tõmbas sisse palju lootevett.

Pärast sündi oli Viktoria vasak käsi täiesti elutu, rippus keha kõrval, ainult väike sõrm liikus. Sellest hoolimata oli pisitüdruk võitleja ja jäi ellu, kuid vajas keerulist operatsiooni (vasaku käe õlapõimiku rekonstruktsioon), mida Eestis teha polnud võimalik. Tõrva linna toetusel ja Tõrva Lionsi klubi abiga jõudiski väike Viktoria Soome operatsioonile, mille kulud tasus Eesti Haigekassa. Kaheksatunnine operatsioon toimus detsembris Tamperes ning osutus edukaks.

Samas peab väike Viktoria käima taastusravis vähemalt viienda eluaastani, esialgu iga kahe nädala tagant: kaks nädalat kodus, kaks ravil. Kuni lapse aastaseks saamiseni tasus taastusravi kulud haigekassa, kuid edaspidi enam mitte. Viktoriale ja tema perele on jätkuvalt oma abikäe ulatanud Tõrva Lionsi klubi ja kohalik kogukond, samuti toetab transpordiga endiselt linnavalitsus. Viktoria toetuseks toimus Tõrva kirik-kammersaalis heategevus kontsert. Ka meie soovisime oma panusega Viktoriat aidata ning me usume, et Viktorial on sellest miljon korda rohkem kasu, kui meie jõulukaardist, mis Teie lauda ehiks või veebikaardist, mida Te korraks vaataksite…

Hingerahu ja südamesoojust!

 

Advokaadibüroo Ahas & Heringson GLO

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=606981469336948&set=a.171363816232051.26702.151784674856632&type=1&theater